ev temiri

Nəsimi rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 190 m²

Elan nömrəsi: 786093
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
190 m²
Qiymət
350 000 Azn
1842 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosu
Cavadxan küçəsi 65
Ümumi məlumat
SATIŞDA İPOTEKAYA YARARLI QAZLI KUPÇALI DUBLEKS MƏNZİL!!
Siz müştərilərə, Nəsimi rayonu, 20 Yanvar və Memar Əcəmi metro stansiyasına 5-6 dəqiqəik piyada məsafədə, yerləşən yaşayış kompleksində 4 otaqlı SUPER TƏMİRLİ DUBLEKS təmirli mənzilin satışını təklif edirik. SATIŞA BÜTÜN MEBEL VƏ TEXNİKA DAXİLDİR. 18/17. ümumi sahəsi 190 kv.m, geniş otaqlar, döşəmə parket, işıqlı geniş mətbəxi+quraşdırılmış mətbəx mebeli, 3 sanitar qovşağı və vanna otağı daimi qazı, işığı, suyu..4 eyvanı..3 kondisioneri..kombi istilik sistemi.. Binada 24-saat mühafizə xidməti, yeraltı avto dayanacağı, səssiz, sürətli liftləri.. Çox geniş infrastruktura malikdir - yanında iri marketlər, məktəblər, uşaq bağçası, ticarət mərkəzi, metro, avtobus dayanacaqları, müxtəlif mağazalar və s.. Daha ətraflı elanda qeyd olunuş nömrəylə əlaqə saxlayın.
-- --
В Насиминский район, 5-6 минут ходьбы в метро 20 Январь и Мемар Аджеми, предлагаем на продажу 4-х комнатную квартиру, построенной известной строительной компанией. ИМЕЕТСЯ ГАЗ И КУПЧИЯ. ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ! 18/17. Общая площадь 190 кв.м. КВАРТИРА ПРОДАЕТСЯ СО ВСЕЙ ОБСТАНОВКОЙ. Дорогой ремонт. Просторные комнаты, пол паркет, кухня+встроенная мебель, 3 санузла и ванная комната, 4 балкона.. 3 кондисионеры..постоянное водоснабжение, свет, газ, вода …отопительная система комби..24 часа охраняемый двор, детская площадка, авто паркинг, скоростные лифты.. развитая инфраструктура… Подробнее по телефону…