ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 81 m²

Elan nömrəsi: 790710
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
81 m²
Qiymət
36 000 Azn
444 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Binəqədi qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Dərnəgül metro sest Tosn
Ümumi məlumat
50.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i olan vətəndaşların nəzərinə

16 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cu mərtəbəsində yerləşən, 95 kv.m, 3 otaq qanuni , tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur.
Mənzilin üstünlükləri:
Təmir sonrası yaşayış olmayıb
Kombi istilik sistemi
Geniş və işıqlı otaqlar
Rahat və prestijli yaşayış kompleksi
Məktəb, bağça, market, dayanacağa yaxın yerləşmə
Ödəniş şərtləri:
İlkin ödəniş: 50.000 AZN
Aylıq ödəniş: 1903 AZN
Müddət: 24 il
İllik faiz dərəcəsi: 4%

Müraciət şərtləri:
* Rəsmi gəlir olmalıdır
* Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır
* Maksimum kredit yaşı: 70 yaş
* Müraciət yaşı: 59 yaşadək
Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün ideal seçim.Şəkil şərti , mənzil yenidir.
Xidmət haqqı 2000 AZN
Aylin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102256XXXnömrəni göstər

Tarix: 15.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

West Town yaşayış kompleksində yerləşən 4%-li ipotekada olan mənzil ötürülür. Mənzil 1 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş studio tipli mənzildir.61kv 15mərtəbə binanın 2ci mərtəbəsi Mənzildə cəmi 3 ay yaşayış olub, bütün