ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 107 m²

Elan nömrəsi: 790501
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
107 m²
Qiymət
60 000 Azn
560 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Dərnəgül metrosunun çıxışı, Cəfər Xəndan küç., sest Tosn Yaşayış kompleksində
Ümumi məlumat
60.000 İLKİN ÖDƏNİŞ!! 1900 MANAT AYLIQ!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR!! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 107 kv/m-dir.Kupçada 95kv\m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. 25 illik götürülüb. Təxminən 24 il ay qalıb. Ötürmə 1 il sonra aktivdir. Sənəd KUPÇALIDIR. İLKİN ÖDƏNİŞ: 60.000 AZN AYLIQ: 1900 AZN MÜDDƏT: 24 İL XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i
Pünhan Bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102395XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

* Yeni Yasamalda əşyalı mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 3 otaqlı * Mərtəbə : 17\16 *

245 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 9cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 51