ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 61 m²

Elan nömrəsi: 790696
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
61 m²
Qiymət
70 000 Azn
1147 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi
Dərnəgül sest tosn
Ümumi məlumat
4%-li İPOTEKA. Dərnəgül metrosunun çıxışı- West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 61 kvm olan 2 otaq studiya mənzil satılır. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Yaxın zamanda, Dərnəgül dəmiryolu dayancağı istifadəyə verildikdən sonra 28 May-a 10 dəqiqəyə çatmaq mümkün olacaq.Həm yeraltı və yerüstü parking sahəsi, 7/24 canlı və kamera mühafizə sistemi, uşaqlar üçün oyun ərazisi, fitnes mərkəzi kompleksdə mövcuddur. İlkin ödəniş 70 000 AZN, əşyalar daxil təklif edilir. Aylıq ödəniş – 954 AZN, Qalıq müddəti- 23 il . Mayın sonundan etibarən ötürmə aktiv olacaq.Xidmət haqqı 2000 manat
Humay (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102656XXXnömrəni göstər

Tarix: 15.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 4 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 4 otaq

PREMIUM TƏKLİF İnşaatçılar metrosunun tam yaxınlığında, prestijli Vaqif prospektində yerləşən yeni tikili binada premium 4 otaqlı mənzil satışda! 130 kv.m 19 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsi Qiymət: 300.000

300 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i

37 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq