ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 126 m²

Elan nömrəsi: 749761
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
126 m²
Qiymət
245 000 Azn
1944 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
E Suleymanov kuc
Ümumi məlumat
TECİLİ SATİRAM..RAZILASMAQLA kohne binalardan menzille deyisede bilerem.Ipatekaya yararli yeni tikili Nizami r. Nazli sarayin yani 16/2-de orta blokda umumi sahesi 126.2 kv m.olan 3 otaqli yelceken menzil satilram. bu qiymete Nizami rayonunda pod- mayak ev yoxdur.sened kupca texposport
Мардан Мусаев (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0707235XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

* Yeni Yasamalda əla təmirli mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı (3 otaqdan 4 otaqa

305 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu 20 yanvar metrosuna yaxın Alı Mustafayev küç.3 ot 91 kvm.12/13 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binanın altında KFC, Pizza Hut, Azza və s.obyektlər var.Qiyməti 280000 azn ofis 1%

280 000 Azn
Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Suraxanı qəs., 2 otaq

Suraxani r-n., Suraxani qes., Bazarin ve Stadionun yaxinliginda Sehreh mtk, 13/3 mertebesinde, sahesi 68 kv.m., 2 s/g., 2 otagli menzil suvagda satilir. Sened-Mugavile. Butun infrastruktur etrafinda . Real muwteriye

113 000 Azn
Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq

Binəqədi yolu, Zəngəzur şadlıq sarayından 400 metrlik məsafədə yerləşir. Yol tam asfalt bütün küçə. 4-cü mərtəbə. Super təmirli 2 otaqlı ( mətbəx ayrı ), 75kv. Dəhliz, mətbəx, hamam isti pol. İstilik sistemi kombi