ev temiri

Nizami rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 35 m²

Elan nömrəsi: 786580
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
35 m²
Qiymət
115 000 Azn
3285 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Ə.Kürçaylı Küç.q.qarayev ms
Ümumi məlumat
DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !!

- Q.Qarayev metrosuna piada 5-7 dəqiqəlik məsafədə, Əliağa Kürçaylı küçəsi.
- 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi.
- 2 otağa düzəlmə.
- Ümumi sahəsi 35 kv/m.
- Orta mərtəbədir.
- Sənədi- Çixarış (Kupça) var.
- Qaz, su, işıq daimidir.
- İstilik sistemi mərkəzidir.
- Əşyalı satılır.
- Zəngin və əlverişli infrastruktur mövcuddur.
- Yaxınlıqda metro, məktəb, bağça, supermarketlər və s.var.

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Akşin Abdullayev (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0708140XXXnömrəni göstər

Tarix: 07.04.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli m., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 2 otaq

Əhmədli metrosuna 3-4 dəqiqə, Bakı k/t üzbə-üz Sarayevo mərkəzi küçədə Mərtəbəsi: 9/6 Otaq sayı: 2 Sahəsi: 60 kv.m İstilik Kombi, s/q isti döşəmə Təmirdən sonra yaşayış olmayıb QEYDİYYATDA HEÇ KİM

198 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 3 otaq

YENİ GÜNƏŞLİDƏ TƏMİRSİZ QANUNİ 3 OTAQLI KUPÇALI MƏNZİL SATILIR Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi D massivində yerləşən LENİNQRAD layihəli köhnə tikili binada mənzil satışa təqdim olunur. 9 mərtəbəli

130 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! -= Mərkəzdə 28 mayda Azadlıq prospektində ARXİTEKTUR layihəli 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 150 kvm olan 4 0taqlı yaxşı təmirli mənzil təcili RAZILAŞMA yolu ilə satılır. -= Giriş