ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 706732
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
105 000 Azn
1615 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 8-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Əcəmi Naxçıvani 30-68 məh
Ümumi məlumat
Təcili satılır!!Ev elit ticarət mərkəzinin yanındakı navastroykalarda Yuxa restoranının üstündə yerləşir. 1dən 2 iə predelka evdir. Kupçası var. Həyətində market, uşaq meydançası, 2 gözəllik salonu var. Bazara, məktəbə, dərnəgül m 5 dəqiqəlik məsafədir. Ev görülən əşyalarla satılır. Real alıcıya endirim var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Həsən
Bakı şəhəri

Tarix: 04.09.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

yeni yasamalda 77 aftobsun son dayancaqlna yaxln 12/11 martabasinda 1/2 cevrilmis manzil satllr qazvar istlik kombi sanadi clxarsdlr kupcadlr

155 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: 7ci mkrn, Dərnəgül m/s yanı. - Otaq sayı: 4 - Sahəsi: 110 m2 - Mərtəbə: 18/16 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Super təmirlidir. Əşyalı satılır. Qaz su daimidir.

310 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 3 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 3 otaq

Ərazinin ən Prestijli Binalarından olan "Baku City Residence"-də 3 Otaqlı Mənzil Satılır ! * Bina: Baku City Residence (BCR) Xətai. Sənəd: Müqavilə( Komplekse Kupça Verilibdir). Mərtəbə : 4/20. Sahə : 170

565 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2