ev temiri

Səbail rayonunda 5 otaqlı Yeni tikili Satılır, 240 m²

Elan nömrəsi: 790262
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
240 m²
Qiymət
430 000 Azn
1791 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu
Əhət Yaqubov kücəsi
Ümumi məlumat
Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Su İdman Sarayının ilə Yeni Bulvarın tam qarşisinda. Dəniz mənzərəli ekoloji baxımnan əlverişli ərazidə, keyfiyyətli inşa olunmuş 5 mərtəbəli yeni binanın 5-ci və 6-cı mərtəbəsində, super təmirli, ümumi sahəsi 240 m2 olan, 5 otaqlı Dubleks mənzil satılır. Mənzilin təmirində bahalı tikinti materiallarından və aksessuarlardan istifadə olunub, həyətdə uşaq və böyüklərin dincəlməsi üçün şəraiti var. Binanın yanından şəhərin istənilən nöqtəsinə avtobus çalışır.1 Böyük Dəniz mənzərəli qonaq otağı, 3 otaq, mətbəx, 3 sanitar qovşağı, qarderob otağı və təmizlik otağından ibarətdir. Qaz var . Mənzilin sənədi (Cıxarış).Əlavə məlumat almaq üçün göstərilən nömrəyə zəng vurun.Ofisin zahmət haqqısı 1% təşkil edir.Qiymət 430 000 Azn.
Azər bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0514434XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

MÖHTƏŞƏM MƏNZİL ! ƏLA QİYMƏT! Bakı ş, Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında yerləşən yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 136 kv olan, 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, TAM TƏMİRLİ

280 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayon. Premium Binada Dəniz Mənzərəli 3 otağa düzəlmə Lüks Təmirli Mənzil Mebellə birgə satılır. Sənəd= Kupça. 20 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə=88 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçini 2 Mərtəbə Yeraltı Parking