ev temiri

Xətai rayonunda 10 otaqlı Ofis Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 752233
Əmlakın növü
Otaq sayı
10
Sahə
180 m²
Qiymət
170 000 Azn
944 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Əhmədli kəndi
Ümumi məlumat
Obyekt satılır 9 mərtəbə altı 180 kv-ZİRZƏMİ
Xalqlar Dostluğu metro yaxını, Babək prospekti
Maşın Bazarına düşəndə sağda, Şəkillər şərtidir
170 min manat tə'cili
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.12.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

COX TECILI! EMLAKIN YATIRILMASI UCUN IDEAL VARIANT! Neftciler m/s-dan 300 metr mesafede, M. Gencevi kucesi, "BAKCELL Arena" yaninda, yeni tikili binada umumi sahesi 1 000 kv m olan OBYEKT satilir. Hal-hazirda

900 000 Azn
Nəsimi rayonu , Kubinka qəs., 9 otaq

Nəsimi rayonu , Kubinka qəs., 9 otaq

Çox çox təcili olaraq 28 may metrosunun yaxınlığında yerləşən yeni tikili binada 208 kv.m təmirsiz (pad mayak)abyekt təcili olaraq satılır.Binanın 2 ci mərtəbəsində yerləşən abyekt əsas küçəyə baxır.Ərazidə 1 kv.m

600 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

H.Cavid bağa yaxın daş Qaraj satılır. sahəsi 24kv. su-işıq. Jaluzlu. kupca, texpasport.

50 000 Azn
Nəsimi rayonu , 20 otaq

Nəsimi rayonu , 20 otaq

Hazır Biznes ! uzun illərdi klinika hazır icarədədi. icarə haqqı 100min. Etiraflı melumat üçün əlaqə saxlayın. Xidmət ödənişlidi

22 000 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 6 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 6 otaq

Çox təcili satılır! Obyekt yerləşir Musabəyov parkının yaxınlığında.sahəsi 343 kv.m.Kupçası var.Hal hazırda arendator var.İstənilən vaxt baxmaq mümkündür.Qoyulan şəkillər satılan obyektə aiddir. Bütün digər suallara