ev temiri

Səbail rayonunda 6 otaqlı Villa Satılır, 450 m²

Elan nömrəsi: 744451
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
450 m²
Qiymət
400 000 Azn
888 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi İçəri Şəhər metrosu
Əla-4 Mərtəbə-villa-badamdar qəs
Ümumi məlumat
- Arzuladiğiniz Super 4 mərtəbəli Villa Təklifi. Real satiş qiymətindən 70 min endirildi.
- Badamdar qəs, Mərkəzində, 1-ci massiv, Heydər Parki + DTX Hospitalin yaxinliğinda, 3.5 sotda, 4 mərtəbəli, 6 otaq, 450 m2 Villa satılır.
- Çixarışladır. Tam ipotekaya yararlidir. Yaninda və arxasindada 5.5 sot əlavə torpaq var. Villa elə tikilib ki, hətta daha 2 villa tikə bilərsiniz. Hətta bütün 3 Villanin girişləridə ayri ola bilər.
- Həyəti çox böyükdür. İstənilən dizayn və interyeri qura bilirsiniz. Öz zövqünüzə uyğun təmir etməyiniz üçün real qiymətindən 70 min endirildi.
- 1-ci Alt mərtəbədə 65 m2-liq Zal-studio-mətbəx + 65 m2 otaq + s/qovşaği var.
- 2-ci Üst mərtəbədə girişdə Xoll + 1 böyük zal (40 m2) Zal + 1 böyük mətbəx + s/qovşaği var.
- 3-cü Üst mərtəbədə 3 böyük yataq otaqlari +s/qovşaği + 2 eyvani var.
- 4-cü mərtəbədə böyük Mansarddi.
- Qazı, suyu, işığı daimidir. 24 saat muhafizə, kamera, domofon qurulub. Yola yaxındır deyə bütün yaşayış üçün infrosturuktur mövcüddur.
- Büdcənizə uyğun – Nağd və İpoteka ilə - Badamdarda və Yasamalda - Mənzillər + Torpaqlaq + Villa + Həyət Evlərini - təklif edirik.
- Fürsətinizi dəyərləndirin və bu təklifi əldən verməyin ki, sizə qismət olsun.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , 6 otaq

Xəzər rayonu , 6 otaq

Binə qəsəbəsi Ülvi Şadlıq sarayı yolunda tam təmirli həyət evi satılır. 2 mərtəbəli evin hər mərtəbəsi 100 kv.mdan çoxdur və 6 otaqdan ibarətdir. Şəxsi tikilidir. Bütün kamunalları var. Sənəd Bələdiyyədir. Qiymət 115