ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 473178
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
100 m²
Qiymət
85 000 Azn
850 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu İnşaatçılar metrosu
Əsəd Əhmədov 17
Ümumi məlumat
Pod mayak hazır yaşayişlı bina qaz var su ışıq daimi bina metroya yaxın məsafədə yerləşır , yaxinlıqda bütün infrastrukturalar mövcuddur , mənzil kenış və işıqlıdı istənilən halda 3otaq etmək olar .
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 10.10.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

50.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1536 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNİ 2 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci

50 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR – 36.000 AZN İLKİN ÖDƏNİŞ! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küçəsi, West Town Yaşayış Kompleksi 2 otaqlı studio mənzil Sahə: 51.4 kv.m 16 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi Kombi istilik sistemi Qaz, su, işıq

36 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada 2 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 14 cü mərtəbəsi. Sahə=40 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Mərtəbə Yeraltı Parking həmçinin 2 Sürətli lift var.

161 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsi, 3-cü yaşayış massivində, 329 nömrəli məktəbin yanında, TAM YAŞAYIŞLI, QAZLI, KUPÇALI, ELİT YENİ TİKİLİDƏ, 1 otaqdan 2 otağa