ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 74 m²

Elan nömrəsi: 699993
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
74 m²
Qiymət
147 000 Azn
1986 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Esed Əhmədov
Ümumi məlumat
ÇOX TƏCİLİ SATILIR!!
Yeni Yasamal ərazisində təmirdən yeni çıxmış mənzil satılır. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb.
KUPÇA(ÇIXARIŞ) var.
Yaxınlığında albalı uşaq baxçası yerləşir.
7/24 mühafizə xidməti mövcutdur. Mənzildə 2 işlək lift var. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Ofis haqqı 1%..
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR!YENİ TİKİLİ!BİLƏCƏRİ q! Biləcərinin ən rahat və əlverişli nöqtələrindən birində yerləşən yeni tikili binada tam təmirli 64.9kv/m olan, 2 otaqlı mənzil satışdadır.Mənzil 8 mərtəbəli binanın 6 cı

169 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu gənclik metrosu yaxınlığında yerləşir 2otaq. 4/2 Fransız proyektidir .otaqlar ayrı-ayrıdır. Hamam tualet ayrı -ayrıdır .orta blokdadır. Təmir zəyifdir. Kupcası var. Boş evdir. Qiyməti 160min manat

160 000 Azn
Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! TƏK ŞƏXSİYYƏT VƏSİQƏSİ İLƏ Tam təmirli, şəhərin mərkəzində mənzil ipoteka ilə satışdadır. Yeni Yasamal Jasmin park Premium yaşayış kompleksində 2 OTAQLI STUDİO MƏNZİL SATIŞDADIR. Ümumi sahəsi 77

125 000 Azn
Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! Tam təmirli, şəhərin mərkəzində mənzil satışdadır. Binəqədi rayonu, Kristal Abşeronda 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR. Azadlıq metrosuna 10-15 dəqiqəlik piyada məsafə, Kəmalə Nərmin şadlıq sarayının