ev temiri

Nərimanov rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 156 m²

Elan nömrəsi: 714108
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
156 m²
Qiymət
520 000 Azn
3333 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Fətəli xan Xoyski küç
Ümumi məlumat
Nerimanovdan Genclike geden yolda, 5 nomreli Xestexana ile uzbeuz, 10/12 ci mertebesinde, 5-4 duzelme sahesi 156 kv.m., ela temirli ( yawayiw olmayib ) menzil satilir. Binanin altinda BRAVO market. XIDMET HAQQI ALICI terefden MENZILI UMUMI DEYERININ 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sarxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 09.10.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Həzi Aslanov Metro yaxınlığı Yeni Binada 2 otaqlı Mənzil Bəzi Əşyalarla birgə satılır. Sənəd= Kupça. 9 Mərtəbənin 7 ci mərtəbəsi. Sahə= 68 kv. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz

190 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

IPOTEKAYA YARARLI. MUNASIB QIYMETE, TECILI SATILIR. Neftciler xestexanasi, Ali Mehkeme ve Port Bakuya ayaqla mesafede, 2 otaqli, eshyali hazir veziyyetde olan menzil satilir. Menzil ister yashayish istersede kiraye

220 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

56 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+GÖL MƏNZƏRƏLİ MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! PARK YASAMAL - 2 YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi - 3 otaq (qanuni) - 14/14