ev temiri

Nərimanov rayonunda 5 otaqlı Yeni tikili Satılır, 207 m²

Elan nömrəsi: 749026
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
207 m²
Qiymət
589 000 Azn
2845 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Fəzayil Bayramov
Ümumi məlumat
Heydər Əliyev Mərkəzi , Təhsil Nazirliyi yanında inşa edilən "Messenat Holding" Yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 204 m² olan 5 otaqlı mənzil , Bütün ƏŞYALARI ilə birgə satılır.
~ ~
Xüsusi zövqlə təmir olunmuş mənzil geniş və işıqlı 1 qonaq otağı , 2 yataq otağı , 1 qarderob otağı ( istəyə görə yataq otağına dəyişə bilərsiniz ) , 1 mətbəx , 2 sanitar qovşaqdan ibarətdir. Qeyd edimki mənzildə olan əşyalar keyfiyyətli və brand məhsullardır. Mənzil yelçəkəndir ( skvoznoy). Sənəd Çıxarış(kupça) dır. Qaz , su və işıq daimidir.
~ ~
Kompleksdə 24 saat qorunan ərazi, müşahidə kameraları, Geniş həyət , istirahət zonası , uşaqlar üçün əyləncə , parking , səssiz və sürətli liftlər , 24 saat işıq , su , qaz və bir sözlə sakinlərin istirahəti və rahatlığı üçün maksimal komfort təmin olunub.
~ ~
Daha ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın.

Şah İsmayıl Xətai pr.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

65.000 MANAT İLKİN! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studio mənzil çıxarılır. 15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.Ümumi

65 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

. 3 den 4 otaqa DUZELME, CIXARISLI . Nerimanov, Heyder Aliyev pr, RESSAMLIQ AKADEMIYASININ yanindaki bina . Temiri orta ( zeif ) . Saheei 106 kv . 3/8 ci mertebesi . Qiymet 320000 azn . QAZ + KUPCA ( CIXARIS )