ev temiri

Xətai rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 138 m²

Elan nömrəsi: 745087
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
138 m²
Qiymət
309 000 Azn
2239 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Həzi Aslanov metrosu
Gence prospekti
Ümumi məlumat
Premium Yasayis Kompleksin de 4 otaqli Menzil Esyalarla birge satilir. Sened= Kupca. 19 Mertebenin 8 ci mertebesi. Sahe=138 kv. Binada 3 Suretli lift hemcinin 3 Mertebeli Yeraltı Parking movcuddur. Eyni zamandan Qapali Heyet yani sahesine malikdir. Qiymetin de Endirim olacaq. Firma haqqi=1%. Satışda Diger Menzillerimiz var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 21.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu Nəsimi Rezidensdə 28 may metrosunun 2 ci çıxışı ilə üzbəüz 1 ot 41 kvm 7/16 da pod mayak mənzil satılır.Bina hələ təhvil verilməyib, amma yaşayış var.Qiyməti 160000 azn ofis 1%

160 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 1 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 1 otaq

TƏCİLİ SATILIR! ŞARİFZADƏ KÜÇƏSİNDƏ, (əsas yolun üstündə) Araz marketin yanında 2 otaqlı mənzil satilir. Ümumi sahəsi 50 kv.m. 9/4-cü mərtəbəsindədır. Sənəd KUPÇA (ÇIXARIŞDIR). - Срочно продается по улице

179 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

* Elmlər metrosunun yaxın mənzil satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 2 otaq * Mərtəbə : 17\11

275 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxani r-n., Y.Gunewli qes. 15/6 mertebesinde, poliklinikanın yanı, sahesi 58, 5 kv.m. super temirli, istilik sistemi kombi (isti doweme) 1 duzelme 2 otaga menzil satilir. Sənəd müqavilе, maliyyə arayışı, 12 ayı