Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq
PRESTİJLİ VƏ TƏK VARİANT. TƏCİLİ SATILIR.!
Nərimanov rayonu, Nərimanov metrostansiyasının yaxınlığı, Şəhərin mərkəzində rahatlıq və estetik zövqə sahib, Müasir və Premium yaşayış komplekslərindən biri olan CİTY GARDEN
288 000 Azn Yasamal rayonu , 2 otaq
MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! TƏK ŞƏXSİYYƏT VƏSİQƏSİ İLƏ
Tam təmirli, şəhərin mərkəzində mənzil ipoteka ilə satışdadır.
Yeni Yasamal Jasmin park Premium yaşayış kompleksində
2 OTAQLI STUDİO MƏNZİL SATIŞDADIR.
Ümumi sahəsi 77
125 000 Azn Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq
ƏIA FÜRSƏT!47000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL!
Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2
47 000 Azn Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq
KUPÇALI QİSMƏN ƏŞYALI QAZLI TAMTƏMİRLİ MASAZIR QƏSƏBƏSİ ƏSAS MAGİSTRAL YOLDAN 300 METR MƏSAFƏDƏ QAZLI YAŞAYIŞLI MEHLİ YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ Masazır qəsəbəsi əsas magistral yoldan 300 metr məsafədə ən sakit ərazidə havası
72 000 Azn Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 2 otaq
Binəqədi yolu, Zəngəzur şadlıq sarayından 400 metrlik məsafədə yerləşir. Yol tam asfalt bütün küçə.
4-cü mərtəbə.
Super təmirli 2 otaqlı ( mətbəx ayrı ), 75kv. Dəhliz, mətbəx, hamam isti pol. İstilik sistemi kombi
125 000 Azn Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq
Menzilimiz Panarama parkda 19 mertbeli binanin 8-ci mertebesinde yerlesir. Menzilin umumi sahesi 100 kvm-dir 3 otaq studiodur tam temiridir. Senedi cixarisdir. Qiymeti 275000 manatdir. Ofis haqqi 1 faiz teskil edir.
275 000 Azn Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 1 otaq
165 000 AZN
3 000 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
12 / 13
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Memar Əcəmi m.
Binəqədi rayonu, Eldar Babayev küçəsi
YENİ TİKİLİ – TAM
160 000 Azn Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq
Xalqlar Dostluğu və Əhmədli metrostansiyalarına piyada cəmi 5 dəqiqəlik (təxminən 400 metr) məsafədə, KATV yaxınlığında yerləşən 16 mərtəbəli yaşayış binasının 9-cu mərtəbəsində yerləşən qanuni 3 otaqlı, kupçalı və
257 400 Azn Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq
Neftçilər İnterturan Mebel və 229 saylı orta məktəb yanı Yeni Binada 3 otağa düzəlmə Mənzil satılır. Sənəd Kupça. 17 Mərtəbənin 5 ci mərtəbəsi. Sahə 95 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Sürətli lift həmçinin
267 000 Azn Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəs., 3 otaq
FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN!
Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır.
Xətai rayonu, Şərur MTK-da
3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR!
Dayanacağa binadan cəmi 3 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşir.
Ümumi
150 000 Azn Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq
Hazır İPOTEKA mənzil
Vatsap aktivdir
Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosu Cəfər Xəndan küçəsində "West Town"-da yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 70 kv olan,
100 000 Azn Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq
FULL GÖL PANORAMALI. HAZIR DAXİLİ İPOTEKA.!
Yasamal rayonu., Müstəqillik küçəsi., Asan xidmətin arxası., Kristal Abşeron inşa etdiyi Park Yasamal yaşayış kompleksi., Yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində.,
363 720 Azn