ev temiri

Nərimanov rayonunda 1 otaqlı Ofis Satılır, 20 m²

Elan nömrəsi: 741257
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
20 m²
Qiymət
90 000 Azn
4500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Montin qəsəbəsi Nəriman Nərimanov metrosu
Heyder Eliyev prospekti
Ümumi məlumat
TECILI..!!

Neriman Nerimanov m/st yaxinliqinda Montinin gireceyinde hal hazirda ISLEK (ICAREDARI VAR) obyekt (MOYKA) satilir butun senedler qaydasindadir OFIS HAQQI 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.02.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 8 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 8 otaq

TƏCİLİ SATILIR. Nəsimi rayonu, 20-Yanvar küçəsi, obyekt 120 kv, 8 otaq, 2 sanitar qovşağı var. İstilik sistemi kombidir. Sənədi var. Kupça (qeyri yaşayış) İşıq və su daimidir. FHN və Polis nəzarət sistemi var

500 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 8 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 8 otaq

Azadlıqla - Cəfər Xəndanın kəşisməsində Çıxarış qeyri-yaşayış sənədli Hazır icarədə Obyekt satılır. ( 12 Sotda 450 Kv.m ) Hündürlüyü 4 Metrdir. Suyu, işığı, sanitar qovşağı və Geniş həyəti mövcuddur. Sahibindən satılır,

900 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

PREMİUM KOMMERSİYA OBYEKTİ | SATIŞ Nəsimi rayonu Həsən Əliyev küçəsi və Səməd Vurğun küçəsi yaxınlığı Yeni tikili binanın altı – yüksək biznes axını olan zona _ Ümumi məlumat: • 1-ci mərtəbə: 400 m² • 2-ci

4 550 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Bineqedi r-nu Azadliq pr Vorovskiy dairesi Yeni tikili binanin 1 ci mertebesinde Sahesi 146 kv (Kupcada ) hazirsa real ve uzun midetli icare olan obyekti Resmi miqavie ile 4000 azn verqi kenar temiz 3500 azn ilin