ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 54 m²

Elan nömrəsi: 744172
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
54 m²
Qiymət
86 000 Azn
1592 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Hovsan qes merkezde 2 otaq satisda
Ümumi məlumat
Hovsan qesebesinde merkezi parkin yani 9un2ci mertebesi Leninqad lahiyeli orta blok menzil tecili satilir etrafinda 2mekteb rus azeri bagca poliklinika butun şəhər marwururtlarinin dayanacagina ayaqla5-6deqiqe ayaqla Araz market ve s
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 4 otaq

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! -= Mərkəzdə 28 mayda Azadlıq prospektində ARXİTEKTUR layihəli 4 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 150 kvm olan 4 0taqlı yaxşı təmirli mənzil təcili RAZILAŞMA yolu ilə satılır. -= Giriş

380 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli Metro yaxınlığı Yeni Təmir 3 otaqlı Mənzil satılır. Kiyev layihədir. 9 Mərtəbənin 2 ci mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

203 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

İPOTEKAYA YARARLI QANUNİ 3 OTAQLI TƏMİRLİ LENİNQRAD LAYİHƏLİ MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR. Mənzil Qara Qarayev prospektində, Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində orta blokda

230 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

TAM ISHIQLI MENZIL. COOOOOOOX TECILI. BAZAR GIYMETINEN ASHAGI GIYMETE SATILIR. AURASI GOZEL MENZIL. OTAQLAR AYRI-AYRI GENISH. SKVAZNOY MENZILDIR. HER-OTAQDA BALKON VAR. COOOOOOOX TECILI Azadliq m/sunan -yaxinĺiginda