ev temiri

Binəqədi rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 687426
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
100 m²
Qiymət
158 000 Azn
1580 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi
Imadeddin Nesimi küç. 25
Ümumi məlumat
Öz evimdir, Bilecerinin en gözel, sakit ve elverişli erazisinde yerleşir. Qapiya kimi osfaltdir.Ev 5 sotun icinde tikilmişdir. 4 sot boş erazi movcuddur. Yaxinliginda mekteb , uşaq baxçasi ve diger infrastruktur movcuddur. 3 otaq (1 zal, 2 yataq otagi) +1 iş otağı, metbex, tualet, hamam.Cemi 4 otaq.Tam temirlidir. Qaz, işıq, su, optik internet daimidir.Istilik sistemi kombidir.Heyetinde qaraji, yay metbexi, elave hamam ve tualetide var. Bundan elave 1 tonluq ehtiyyat su hovuzu ve 1.5 tonluq su çeni de mövcuddur. Real alici ile qiymetde mueyyen qeder raziliq etmek mumkundur. Elaqe ucun nomre ve watshap aktivdir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ev sahibi
Bakı şəhəri

Tarix: 11.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Görədil qəs., 5 otaq

Göradil Bağları, 8sotda 5otağ əsas yoldan 800metr içəri. Paket Kupça, Sənədləri qaydasındadır. Ev tam təmirlidir. 2mərtəbəlidir. Hər mərtəbədə sanuzel var. Əlavə həyətdədə sanuzel var. Zirzəmisidə var. Evdə qaz su işğ

145 000 Azn
Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsində yerləşən bu müasir villa 2.2 sot torpaq sahəsində inşa olunub və ümumi sahəsi 120 kv/m təşkil edir. Ev 4 otaqdan ibarətdir: 3 geniş yataq otağı, rahat və işıqlı zal, funksional mətbəx

195 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 5 otaq