ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 775265
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
58 m²
Qiymət
62 000 Azn
1068 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi Qum bazarının yaxınlığında Akim Abbasov küçəsi
Ümumi məlumat
PAKET KUPÇA İPOTEKAYA YARARLI. Masazır qəsəbəsi Qum bazarının yaxınlığında Akim Abbasov küçəsi həyət evi satılır 3 otaqlı ev mətbəx hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet kanalizasiya sistemi var ətrafında tam yaşayış var yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir 1 sotda evin sahəsi 58 kvadratmetr təşkil edir sənədi PAKET KUPÇA İPOTEKAYA YARARLI KREDİT VƏ BARTER YOXDUR
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0558706XXXnömrəni göstər

Tarix: 01.05.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Yeni Ramanada, esas yolun duz kenarinda, Qebele restoraninin qarsisinda yerlesen 2.5 sotda 6 otaqli, 180 kv tam temirli heyet evi satilir. Ev satis ucun yox, ozumuz yasamaq ucun tikilib, ona gore de her isi keyfiyyetle

147 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi, Mir Cəlal Paşayev küçəsi 6 nömrəli məktəbə yaxın 1.5sotda tikilmiş 2 mərtəbəli 150kv 4 otaqlı təmirli həyət evi Bəzi əşyalar evdə qalacaq Sənəd KUPÇA Kod: H3838 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət

115 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 6 otaq

K472. Super təmirli Villa Biləcəri Deyska yolu yola 150 meyit 3 sotda 6 otaq 3 mərtəbəli yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar