ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 98 m²

Elan nömrəsi: 744244
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
98 m²
Qiymət
242 000 Azn
2469 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
İnşaatçılar metrosu
Ümumi məlumat
QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- İnşaatçılar metrosu, A.M.Şərifzadə küçəsi, Narkoloji dispanser və 158 saylı məktəbin yaxınlığı
- 3 otaq(qanuni 3dən 2yə düzəlib, yenidən 3 etmək mümkündür)
- 7/16 mərtəbə
- 98 kv/m
- sənəd - çıxarış
- təmirli
- daimi qaz, su, işıq
- kombi istilik sistemi
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- İnşaatçılar metrosuna bir neçə dəqiqəlik məsafə
- yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarketlər və s.

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 2420 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

HAZIR TAM TƏMİRLİ MƏNZİL SATILIR! Kristal Abşeronun Park Yasamal layihəsində yerləşən geniş və rahat 3 otaqlı mənzil satışdadır. Sahə: 72 m² Otaq sayı: 3 studio Dəyəri: 205 000 AZN Mənzil tam təmirli şəkildə

205 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

• Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • Yeni tikili 7 mərtəbəli bina 7-ci mərtəbə • 90.25kv 3 otaqlı təmirli skvaznoy mənzil satılır • Sənəd KUPÇA • Kod: N3710 • Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər

145 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində sahəsi 64kv olan 1 otaqdan 2yə düzəlmə tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır