ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 124 m²

Elan nömrəsi: 697230
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
124 m²
Qiymət
52 000 Azn
419 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Lutfizade kucesi
Ümumi məlumat
İPOTEKA (4%-li) RƏSMİ GƏLİRİ OLANLAR VƏ YA VÖENLİ ŞƏXSLƏR ÜÇÜN..!!

İLKİN ÖDƏNİŞ - 52.000 AZN
AYLIQ - 882 AZN
QALIQ MÜDDƏT -22 İL 8 AY
NAĞD - 213.000 AZN

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Əhmədli və Xalqlar dostluğu metro stansiyalarına yaxın, Lütfizadə küçəsində Baku Medical Plazanın arxasında ŞAHAB MTK-ya məxsus yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsində (mansard olmağına baxmayaraq, mənzilin hündürlüyü standart mənzildəki kimidir (3, 10 m) və əyrilik yoxdur, keyfiyyətli izolyasiya olunub, isitmə zamanı heç bir problem yaşanmır) 124 kvm, qanuni 3 otaqlı (rahatlıqla 4 otağa çevirmək mümkündür) yaxşı təmirli mənzil Təcili olaraq satılır.
Binanın 2 sürətli lifti, yerüstü və yeraltı avtomobil dayanacağı, 7/24 müşahidə kameraları, təhlükəsizlik xidməti və həyətdə uşaqlar üçün əyləncə yerləri ilə təmin olunmuşdur.
Bina infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir.Binanın yaxınlığında məktəb, bağça, market və digər iaşə obyektləri mövcuddur.

Rahatlıqla aylıq 700-750 manata kirayə verilə bilər.

Qaz, Su, İşıq daimidir.İstilik sistemi kombidir.
Sənəd:Çıxarış (Kupça)

Xidmət haqqı: 1000 manat
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

65.000 MANAT İLKİN! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studio mənzil çıxarılır. 15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.Ümumi