ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 700092
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
67 m²
Qiymət
75 500 Azn
1126 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəs. Ə. Vahid küçəsi
Ümumi məlumat
Masazır qəs. Ə. Vahid küçəsinin 100metrliyində yerləşən binada əla mənzil satıllr. Mənzilin 67kv sahəsi var, 3 otaqa düzəldilib, 5/2-ci mərtəbədə yerləşir, çox gözəl təmir olunub. Bina yaşayışlıdır, su, işıq var, qaz çəklib. Alqı satqı natariusda olunur. Qiymət: 75500azn. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mais (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 04.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 16 otaq

46.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1900 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci

46 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MİDA YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - Yasamal rayonu, 3 saylı Asan Xidmət və Zefir Mall-ın yaxınlığı - 3 otaq(qanuni) -

218 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.