ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 55 m²

Elan nömrəsi: 740943
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
55 m²
Qiymət
42 500 Azn
772 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Masazırda 2 otaqlı həyət evi satışa cıxdı kupcalı 6 nömrəli məktəbə yaxındır real muşdəri zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq həyəti yoxdu
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
elcin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 29.06.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 8 otaq

Zabrat–Məhəmmədi yolunun düz üstündə yerləşən, 3 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş 2 mərtəbəli, ümumi sahəsi 320 kv.m olan 8 otaqlı geniş və rahat həyət evi satılır. Evin 4 otağı təmir olunub, digər 4 otağı isə

176 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa Bilqəh yolunun üstündə Narkoliji dispanserin yaxinliqinda 1 sotun içində 1 otaqli 30 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var.Evin sənəti bələdiyyə sənətidir.Real aliciya

19 500 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonunun Baksol ərazisində, 4 sot torpaq sahəsində yerləşən 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi sahəsi 200 m² olan ev keyfiyyətli materiallarla inşa olunub və tam təmirlidir. Ev 2 daşla tikilib, geniş və

157 000 Azn