ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 42 m²

Elan nömrəsi: 747104
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
42 m²
Qiymət
12 000 Azn
285 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
masazir qesebesi
Ümumi məlumat
SERFELI qiymete KREDITLE ilkin odeniw 12 min AZN odemekle 20 yanvar metrosundan 20 deqiqelik mesafede Masazirda merkeze yaxin marwrut yolunun ustunde dayanacqa yaxin erazide etrafi yawayiw sahesi olan yerde 2 otaqli temirsiz heyet evi sifarisle tikilir. metbex ve h/t ayrica
Evin umumi qiymeti 34 min AZN
Ilkin odenis 12 min AZN
yerde qalan mebleg aylar uzre bolunerek odenilecek
senedlewme notarial qaydada aparilacaq. hazir tamamlanmiw evlerim de var
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 05.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 3 otaq

Tam əşyaları ilə Sexsi tikili Xəzər rayonu Suvelan qesebesi magistral yola yaxin 7 sot torpaq sahəsində inşa edilmis 1 mərtəbəli bag evi satilir. Ümumi sahəsi 160 kvmdir.holl, 1 zal, 2 yataq otağı, 1 metbexi, 1

320 000 Azn
Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

QİYMƏT ENDİRİLDİ!Binə qəsəbəsi 84 nömrəli bağça yolunda, mərkəzi yola yaxın tam təmirli həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 140 kv.mdır və 4 otaqdan ibarətdir. Həyətyani sahə 3 sotdur. Qaz, su, işıq var. Tam əşyalı

79 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Super təmirli ev Biləcəri yola yaxın 2 mərtəbəli, 2, 5 sotun içərisində, 190 kv/m FUL REMONT, qoşa daşla tikilmiş, navesli, 5 otaqlı, 1 holl, tam təmirli həyət evi satışdadır . Ev Biləcəri qəsəbəsi tam Ağ saray şadlıq