ev temiri

Abşeron rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 83 m²

Elan nömrəsi: 702853
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
83 m²
Qiymət
95 000 Azn
1144 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi Füzuli küçəsi
Ümumi məlumat
PAKET KUPÇA DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLIDIR. QAZLI KUPÇALI TAMTƏMİRLİ YENİ TİKİLİ ŞƏXSİ TİKİLİ HƏYƏT EVİ. Masazır qəsəbəsi Füzuli küçəsi kürsülü qoşa daşla tikilən şəxsi tikili həyət evi satılır 4 otaqlı ev mətbəx hamam sanitar qovşağı var qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir ev sahibinin şəxsi evidir özü üçün tikdirib qoşa daşla tikilib beton monalit 2 sotda tikilib evin sahəsi 83 kv.m təşkil edir infrastruktur baxımından çox əlverişli ideal bir yerdə yerləşir hər tərəfə çıxışı var təcili satılır tələsin hər an gec ola bilər fürsəti əldən verməyin real alıcıya qiymətdə razılaşmaq olar tələsin fürsəti əldən verməyin real alıcıya qiymətdə razılaşmaq olar sənədi PAKET KUPÇA İPOTEKAYA YARARLI
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 16.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Ev Sabunçu ray, Maştağa qəsəbəsində yerləşir (Natorusun yaxınlığı) şəxsi yaşayış üçün tikilib. Ev qoşa daş hörülüb 6 sot torpağda 3 mərtəbə 360 kvm-dən ibarətdir 9-otag 1-mətbəx 2-sanuzel Sənədlər paket

190 000 Azn
Sabunçu rayonu , Kürdəxanı qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Kürdəxanı qəs., 6 otaq

Kürdəxanı qəsəbəsində 3 sot torpaq sahəsində yerləşən 6 otaqlı həyət evi satılır. Həyətdə 2 ayrı ev var , hər evin girişi ayrıdır. Evlərin ümumi sahəsi 300 m² -dir və tam təmirli vəziyyətdədir. Hər iki ev şəxsi