ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 41 m²

Elan nömrəsi: 785831
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
41 m²
Qiymət
62 000 Azn
1512 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi Rahat Nəfəs yaşayış kompleksi
Ümumi məlumat
ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ ƏŞYALI SATILIR DUZ GÖLÜ ƏTRAFINDA RAHAT NƏFƏS YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ MASAZIR. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri duz gölü ətrafında havası təmiz çox sakit gözəl bir yerdə Rahat Nəfəs yaşayış kompleksində tamtəmirli əşyalı mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə 8/4 mərtəbəsində yerləşən mənzil
Modern Baku Emlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0558706XXXnömrəni göstər

Tarix: 02.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 4 otaq

. 4 otaq 182 kv. Nerimanov metrosu , Aliyar Aliyev kucesi. . Temiri ela ( yawayiw olmayib ) . Menzeresi aciq , şəhəre ve birazda DENIZE. . 14/16 ci mertebesi . Qiymet 540000 azn ( mebel + texnika ) . Binanin

540 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 7 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 7 otaq

Bakı şəhəri, Qaraçuxur qəsəbəsi 146 nömrəli məktəbin yaxınlığında, Prius servisin yanındakı küçədə yerləşir. • Sahə: 240 m² • Otaq sayı: 7 • Qaraj var • Ev qoşa daşla tikilib • Bütün ara kəsmələr betondur •

185 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 3 otaq