ev temiri

Abşeron rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 695493
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
140 m²
Qiymət
107 000 Azn
764 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi, Z.Əliyeva küçəsi
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi Qoşa Araz marketin arxa hissəsində hündür ərazidə 4 otaqlı 140kv sahəsi olan tam paket kupçalı həyət evi satılır. Evdə holl və sanuzel isti poldur. Həyətində kiçik bisetqası mövcuddur. Bütün komunallar var, sayğacları qoyulub. !! Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 209 nömrəli məktəbə yaxın 19 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 4 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 220 kv.m olan ev dəhliz, 2 qonaq otağı, mətbəx,

200 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

K470. Super təmirli Şəxsi tikili Biləcəri Artacağını yanı Bulaq restarana yaxın 5 otaq yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar

240 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Paket kupça əşyalı kommunal hər 1seraitli internet vifiyli, maraqlanan nömrənin özüne zəng etsin

58 000 Azn
Xəzər rayonu , Zirə qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Zirə qəs., 3 otaq

Turkanda 18 sotun icersinde 2 mertebeli 140 kv dan ibaret Heyet Evi Satisa Cixdi Evimizin 1ci mertebesi 2 otaq 1 metebex Ve hamam Samuzerden Ibaretdir. 2ci mertebesi 1 genis Otaqdan Ibaretdir. Panaram Deniz Evimizin 3