ev temiri

Abşeron rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 58 m²

Elan nömrəsi: 654318
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
58 m²
Qiymət
42 500 Azn
732 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazir Qesebesi,,park Masazir,,y/k.e.vahid kucesi 88
Ümumi məlumat
Masazirda duz golunun yaninda inwa edilmiw PARK MASAZIR yawayiw kompleksinde 15 mertebeli binanin 14cu mertebesinde sahesi 58kv olan 1 otaqli menzil satilir.2 otaga asanliqla bolmek olur.qiymet sondur.kompleksin yaxinliginda yawayiw ucun zeruri olan her werait var.menzillerinizin satiwi ucun de agentliyimize muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUBE da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersininz
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 12.02.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2

68 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu N.Rəfiyev kücəsi VAYT TAVR MTK nın inşa etdiyi 18 mərtəbəli binanın 17 ci mərtəbəsində 70 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Xətai metrosuna 7-8 dəqiqəlik

274 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.