ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 78 m²

Elan nömrəsi: 790605
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
78 m²
Qiymət
81 000 Azn
1038 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazir qesebesi,,Qurtulus 93,,y/k.istiqlaliyyet kucesi 44
Ümumi məlumat
KUPCALI..TAM EWYALI..Masazirda Qurtuluw 93 yawayiw kompleksinde 6 mertebeli binanin 6ci mertebesinde sahesi 78kv olan 2 otaqli menzil butun ewyalari ile birlikde satilir.istilik sistemi merkezidir, su fasilesizdir.kompleksde yawayiw ucun zeruri olan her werait var: menzillerinizin satiwi ucun de agentliyimize muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUBE da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz.
ilqar babayev (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0703777XXXnömrəni göstər

Tarix: 14.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu , 2 otaq

VASITECIYEM XIDMET HAQQI 1%TESKIL EDIR. Nesimi rayonu Suleyman Rehimovla Imran Qasimov kucelerinin kesiwmesinde Rifah yawayiw kompleksinde umumi sahesi 63 kv olan 2 otaqli menzil satilir.Cixarisda 53kv yazilib.Menzil

295 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Qaz və kupça ilə təhiz olunmuş yeni tikili. Metro GənclikƏ.Dəmirçızadə küçəsi ilə Təbriz küçəsinin kəsişməsində, "Giləvar" restoranının yanında 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində 3 otaqlı

360 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu 7 cı mikrorayon Dərnəgül metrosunun 10 dəq. məsafəsində UNİON Park yaşayış kompleksində 3 ot 60 kvm 12/19 də təmirli kupçalı qismən əşyalı mənzil satılır.Bina hər gün xadimələr tərəfindən təmizlənir və