ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 54 m²

Elan nömrəsi: 785228
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
54 m²
Qiymət
96 500 Azn
1787 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazir qes,,Yeni Masazir,,y-k.e.vahid kuc 77
Ümumi məlumat
KUPCA..QAZ..Masazirda esas yolun uzerinde duz golunun yaninda Masazirin premium binalari sayilan YENI MASAZIR yawayiw kompleksinde 11 mertebeli binanin 3cu mertebesinde sahesi 54kv olan 2 otaqa mukemmel duzeldilmiw ela temirli menzil satilir.kupca qaz, lift var.binalarin alti parkinq, 24 saat muhafize, komplekse giriw kart sistemidir.2 muasir lift, geniw ve mermer dowenmiw blokllar ve s..menzillerinizin satiwi ucun de muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUB da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz
ilqar babayev (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0703777XXXnömrəni göstər

Tarix: 26.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsi Yavər Əliyev küçəsində 14 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 55 kv.m olan 2 otaqlı tam təmirli və əşyalı mənzil satılır.Mənzildə su, işıq,

123 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

• EKSKLÜZİV SATIŞ.! ELMLƏR AKADEMİYASI ! • YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ – YAŞAYIŞ OLMAYAN MƏNZİL SATIŞDA ! • Elmlər Akademiyası m/st 5 dəqiqəlik məsafədə Qazlı Kupçalı yaşayış kompleksində 3 otaqlı YENİ TƏMİRDƏN ÇIXMIŞ –

490 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

* Elmlər metrosuna yaxın mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı * Mərtəbə : 17\8 * Sahə