ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 702387
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
124 900 Azn
1387 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır Yeni Bakı yaşayış kompleksi
Ümumi məlumat
PRESTİJLİ ELİT YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ MASAZIR YENİ BAKI. KUPÇALI QAZLI LİFTLİ BİNA. ƏŞYALI SATILIR. Masazır Yeni Bakı yaşayış kompleksində səliqəli təmirli mənzil satılır qanuni otaqlı mənzil 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı ayrı-ayrı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli binadır 9/8 mərtəbəsində yerləşən mənzil. KUPÇALI ƏŞYALI. MASAZIR YENİ BAKI
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Bayılın ən prestijli və ən çox tələb olunan yerlərindən birində satış fürsəti! Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Qurban Abbas küçəsində, məhz Bublik şirniyyat mağazasının üstündə yerləşən daş eksperimental layihəli binada

300 000 Azn
Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu 9 cu mikrorayon Mir Cəlal küç.9/18 də, 146 kvm 3 ot təmirli tam əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binada 7/24 mühafizə xidməti var.Binanın qarşısı tam açıqdır, mənzərəsi var.Qiyməti 348000 azn ofis 1%

348 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 16 ci mərtəbəsində sahəsi 62 kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.