ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 744751
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
35 500 Azn
355 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Buzovna şossesində, Palma marketin yaxınlığında, Əsas magistral yoldan 500 metr aralı məsafədə, 3 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 100 kv/metr olan, 3 otaqlı Həyət Evi Satılır. Ev natamam təmirlidir. Yerdən kürsülüdür. Ev: Dəhliz, qonaq otaqı, yataq otaqı və sanitar qovşağı (Orta təmirlidir). 2 otaq Təmirsizdir. Mətbəx, 1 yataq otaqı və sanitar qovşağı orta təmirlidir. Qaz, Su, İşıq xəttləri var və daimidir. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 35.500 Azn. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar
Elanın nömrəsi: A-00377
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Fatimə (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su

142 000 Azn
Abşeron rayonu , 3 otaq

Abşeron rayonu , 3 otaq

MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT ! TƏCİLİ SATILIR! SƏNƏD PAKET KUPÇADIR ! Abşeron rayonu Məmmədli qəsəbəsi Mikayıl Azaflı küçəsi 2 sotun içində yerdən 8 daş kürsülü, qoşa daş, 3 otaqlı yeni və tam təmirli, geniş və komfortlu həyət evi

124 000 Azn
Xəzər rayonu , 3 otaq

Xəzər rayonu , 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR!Binə qəsəbəsi 218 nömrəli məktəbin tam arxasında yola yaxın ərazidə həyət evi satılır. Evin ümumi sahəsi 85 kv.mdır və 3 otaqdan ibarətdir. Yerdən 7 daş kürsülüdür və cüt daşdır. Qaz, su, işıq var. Tam