ev temiri

Sabunçu rayonunda 5 otaqlı Həyət evi Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 749415
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
120 m²
Qiymət
66 000 Azn
550 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Albalıllq pajarnı adlanan ərazidə, əsas yoldan 300 metr məsafədə, 10 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 5 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 120 kv/m olan Həyət Evi Satılır. Ev şəxsi tikilidir, tam təmirlidir, yaşayışlı evdir, istilik sistemi kombi, bütün kamunal xəttlər var. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 66.000 Azn. Real alıcı ilə danışıq olunacaq. Kod- C 41
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 22.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu Şüvəlan Qress qesebesi Kansamosku kucesi 3 sot torpaq sahəsində insa edilmis 1 mertebeli bag evi satilir. Umumi sahəsi 140 kvm olan bu bag evin 4 otagi var.holl, 1 zal, .metbext , 3 yataq otağı, 2 sanitar

198 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 4 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu HƏYƏT EVİ satışdadır. Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində 4 OTAQLI HƏYƏT EVİ SATIŞDADIR! Əsas yola 300, 350 metr məsafədə yerləşir. 150 metr qruntavoy 150 metr

82 500 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi qesebesinde Tam Merkezde 179 , mektebin yaninda yoldan 30 metr mesafede 3 mertebe 5 otaqli həyət evi satilir.Kamunal xətləri işıq, su, qaz, kanalzasiya xətti çəkilib və daimdir sayğacları