ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 220 m²

Elan nömrəsi: 790748
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
220 m²
Qiymət
200 000 Azn
909 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 209 nömrəli məktəbə yaxın 19 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 4 otaqlı həyət evi satılır.
Ümumi tikili sahəsi 220 kv.m olan ev dəhliz, 2 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı və sanuzeldən ibarətdir..
Kommunallardan qazı, işığı var..
Sənəd: Kupça Qiyməti: 200.000 azn
Brendhouse (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0778008XXXnömrəni göstər

Tarix: 15.05.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsi 3 sot torpaq sahəsində 1 mərtəbəli bağ evi satılır.Umumi sahəsi 150 kvmdi.Holl, 1 zal, metbext, 3 yataq otağı, 2 sanuzel mövcuddur.Heyetinde baseyn selalasi, , bisetka, manqalni.terras,

195 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv

498 000 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa_Buzovna yolunda, əsas yoldan 500 metr məsafədə, 2 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan təmirsiz 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır.

31 500 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq