ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 100 m²

Elan nömrəsi: 699420
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
100 m²
Qiymət
44 000 Azn
440 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi, Ləhiç bağları
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Ləhiç bağları ərazisində, Əsas yoldan 900 metr məsafədə, 12 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 100 kv/metr olan, 3 otaqlı Bağ Evi Satılır. Ev yerdən kürsülüdür. Köhnə tikili orta təmirlidir. Qaz, Su, İşıq xəttləri var və daimidir. Sənəd Bağlar (Özəlləşdirməyə gedən sənəddir). Qiymət: 44.000 Azn. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar
Elanın nömrəsi: A-00144
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rəşad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 01.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

57 000 Manata 3 - Otaqlı 60 Kv 2 - Mertebelı 1- Sot Kupcalı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Heyet Evı Satılır .Ev Masazır Qesebesı 6- Saylı Mektebe Yaxındır. En Hundur Erazıde Yerlesır.ESYALI Satılır.Torpaqın Ve Evın Senedı

57 000 Azn
Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 4 otaq

Abseron rayonu Mehdiabad Qesebesinde- Bineqedi-Novxani yoluna və marsurt dayanacagina yaxin yerlesen 2 sot sahede tikilen 120 kvm 4 otaqli heyet evi Satilir. Ev tam temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur,

88 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv