ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 90 m²

Elan nömrəsi: 697301
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
90 m²
Qiymət
31 000 Azn
344 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa-Zabrat şossesi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Zabrat şossesində, Araz marketin yaxınlığında, Magistral yoldan 400 metr aralı məsafədə, 1 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 90 kv/metr olan, 3 otaqlı Həyət Evi Satılır. Yerdən 5 daş kürsülüdür. Ev: Qonaq otaqı, 2 yataq otaqı, mətbəx və sanitar qovşağından ibarətdir. 1 otaqı təmirsizdir ancaq təmir üçün bütün materialları alınıb qalıb. Sənəd Bələdiyyə. Qiymət: 31.000 AZN. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar
Elanın nömrəsi: A-00120
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ramin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 23.07.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

KREDITLE ilkin odeniw 37 min AZN odemekle avtovagzal metrosundan 35 deqiqelik yolda Masazir qesebesinde dayanacaqa 4-5 deqiqelik mesafede 3 otaqli temirsiz heyete evi sifarisle tikilir. . qowa kubikle tikilir. pvc

37 000 Azn
Sabunçu rayonu , Sabunçu qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Sabunçu qəs., 2 otaq

Sabuncu Dəmir yolu stansiyasina 10 deyqe mesafədə avtobus daynacaqına 2 dəyqəlikdir piyada. 2-aprel 106 küçəsində bir sot yarımda tikilmis 2 otaq 48 kv həyət evi satılır təyəti balacadır kombilidir sənədi bələdiyyədir

51 000 Azn
Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Sabunçu rayonu , Yeni Ramana qəs., 6 otaq

Yeni Ramana, Əsas yolun düz kənarı, Qəbələ restoranı ilə üzbə-üz, 2.5 sotda - 6 otaqlı - 180 kv tam təmirli həyət evi. Mərtəbə arası monalitdir, 3 yerdən kəmər atılıb. Məktəb və bağça evə yaxındır. Araz və Pətək market