ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 250 m²

Elan nömrəsi: 738546
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
250 m²
Qiymət
70 000 Azn
280 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağada 3 otaqlı həyət evi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsində, Tavaylıqda yerləşən 5.5 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 250 kv/metr olan, 3 otaqlı həyət evi satılır.
Ev : dəhliz, qonaq otağı və 2 yataq otağı, mətbəx və sanitar qovşaqdan ibarətdir.
Həyətdə başqa 3 otaqlı 190 kvm olan yarıtikili ev var.
Kommunal xətləri var ( qaz, su, işıq, internet) daimidir..
Sənəd: PAKET KUPÇA
Qiymət: 70.000 AZN.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

57 000 Manata 3 - Otaqlı 60 Kv 2 - Mertebelı 1- Sot Kupcalı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Heyet Evı Satılır .Ev Masazır Qesebesı 6- Saylı Mektebe Yaxındır. En Hundur Erazıde Yerlesır.ESYALI Satılır.Torpaqın Ve Evın Senedı

57 000 Azn
Sabunçu rayonu , 2 otaq

Sabunçu rayonu , 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu bağ evi satışdadır. Sabunçu rayonu, Sea Breeze ərasində 16-cı dalanda 2 OTAQ BAĞ EVİ SATIŞDADIR Ev haqqında: • Sahə: 70 kv.m • 1 yataq otağı

188 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde 3 sot sahede tikilen 120 kvm 5 otaqli heyet evi Satilir. Şəxsi tikilidir. Ev temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur, Orijinal qapilar qurasdilirmisdir, PVC pencereler, Seyf

67 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 3 otaq