ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 125 m²

Elan nömrəsi: 669696
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
125 m²
Qiymət
72 000 Azn
576 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Məhəmmədli qəsəbəsi
Məhəmmədi qəsəbəsi
Ümumi məlumat
DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI HƏYƏT EVİ
Məhəmmədli qəsəbəsində Avtobus dayanacağına 200 metr məsafədə 4 otaqlı mənzil satılır. Kupçalıdır. ipotekaya yararlıdır. Nağd satış dəyəri 72.000 manatdır.

Mənzil həm nəğd, həmdə ipoteka şərtləri ilə satışı təklif olunur. İpoteka şərtləri ilə mənzili əldə etmək istəyənlər aşağıdakı şərtlərlə əldə edə bilərlər.

İlkin ödəniş: 28.800 azn
Qalıq borc: 43.200 azn
Qalıq müddət 25 il
Aylıq ödəniş 333 azn
İllik faiz 8%

Qeyd 1: Alıcı subay olduğu təqdirdə minimum rəsmi əmək haqqı 1000 manat olmalıdır. Əgər alıcı evlidirsə hər ailə üzvünə görə əlavə 300 manat maaşı artıq olmalıdır.

Qeyd 2: Əgər alıcının rəsmi əmək haqqı aylıq ödənişə uyğun gəlmirsə rəsmi gəliri olan 1-ci dərəcəli (ata, ana, bacı, qardaş, övlad, həyat yoldaşı) qohumları dəstəkçi(zamin) ola bilər

Sahəsi 125 kvm
Mərtəbə: 1
Otaqların Sayı: 4
Ev daimi İşıq, su və qazla təchiz olunub
İstilik sistemi; Kombi
Layihəsi: Həyət evi

Təmiri; Ev yaxşı təmirlidir. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mənzil ümumi ərazisi 2 sot olan torpaqda tikilib.
Həm torpağın həmdə mənzilin Kupçası var.
Sənəd; Çıxarış (Kupça)
Satış; Nəğd və ya İpoteka ilə
Nəğd Qiymət: 72000 manat

Vasitəçi Vüsal bəy.
Ofis haqqı: 1000 manat təşkil edir.

--
binəqədi qəsəbəsində evlərin satışı satılan evlər bineqedide heyet evleri ev alqi satqisi bineqedide kredit ile satilan evler bineqedide satilan evler bineqedide kreditle satilan heyet evleri yasamalda satılan evlər kirayə evlər nağd satış evlər mənzillər