ev temiri

Sabunçu rayonunda 5 otaqlı Yeni tikili Satılır, 150 m²

Elan nömrəsi: 690232
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
150 m²
Qiymət
104 000 Azn
693 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
mehemmedli yolu
Ümumi məlumat
EVIN HER TEREFI QOSA DASLA TIKILIB!
Sabuncu rayonu Zabrat DYP - nin yaxinliginda, ana yoldan 100 metr mesafede 5 sotda 5 boyuk otaqli 160 kvm.sahesi olan aciq eyvanli (eyvan isti poldur), zirzemili, kursulu ev satilir.İSTİLİK SİSTEMİ XETTLERİ CEKİLMİSDİR.Saygaclari qoyulub.EV ESAS YOLA YAXIDIR.MEKTEB YAXINLIQDADIR/
Heyete tamet dösenmisdir.
Qiymeti 104.000AZN
Sened Belediyye seh.
Real aliciya endirim olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
sevda x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 23.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu , 2 otaq

8 noyabir metrosuna yaxin 3 otaga düzelen kupcali menzil satilir.Acar mendedi istediyiniz vaxt baxa bilersiz .

262 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Bina evi menzil / Yeni tikili 3 otaq75 m214 / 5 Mərtəbə Kupça var ? YENİ YASAMALDA ƏLA TƏKLİF – 3 OTAĞA DÜZƏLMƏ MƏNZİL! ? Yeni Yasamal qəsəbəsi, Mənzil baxır 286 nömrəli məktəbə önü acıqdı sağındada baxca var ,

165 000 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq

* Qara-Qarayev metrosunun yanı * 15/4-cü mərtəbəsi * 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə (tam əşyali satilir) * Sahəsi: 55 kv * Təmir: Super * Təmirdən sonra yaşayış olmayıb * İstilik sistemi kombi * Mətbəx, xol,

165 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

KUPCA.QAZ.Masazirda YENI BAKI yawayiw kompleksinde 7 mertebeli binanin 6ci mertebesinde sahesi 60kv olan 2 otaqli ela temirli menzil satilir.qeyd edim ki Yeni Bakida menzilllerin sahesi icdeh-ice hesablanir.qaz lift