ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 150 m²

Elan nömrəsi: 744015
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
150 m²
Qiymət
147 000 Azn
980 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Məhəmmədli qəsəbəsi
mehemmedli yolu
Ümumi məlumat
Abseron rayonu Araz markete yaxin ərazidə 3, 2 sotda 150 kvm.4 otaqli qosa dasla tikilmis kursulu, zirzemili ev satilir.Evin icinde bir nece otagin s/q və hamami var.Həyətdə əlavə olaraq s/q var.Gozəl SƏLALƏ qurasdirilib.
Qiyməti 147000AZN
Sənəd Kupca
Razilasma olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Mehdiabad qəs., 3 otaq

Abseron rayonu Mehdiabad Qesebesinde dayanacağa yaxın, məhəlləsi asvaltli və işıqlı olan Paket Kupçali 1.4 sot sahədə tikilən altı qaracli 3 otaqlı tam təmirli həyət evi satılır. Evin istilik sistemi kombidir. Su, qaz,

98 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 4 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsinin mərkəzində yerləşən, tam təmirli 2 mərtəbəli həyət evi satılır. Ev qoşa daşla tikilmiş və ümumi sahəsi 98 m²-dir. Həyət sahəsi 1.5 sotdur. 1-ci mərtəbədə geniş qonaq otağı (27 m²), mətbəx və

183 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi qəsəbəsi, 1-ci mədən küçəsi, "41 nömreli avtobus yolunun üstündə asfalt yoldan 10 metr aralı yerləşən 2 otaqlı 60 kv ev satılır. Xüsusiyyətlər: - Hündür, sakit küçə - Son leysan yağışlarında su basma

47 500 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavayliqda 1.7 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli tam təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 70 kv.m olan ev dəhliz, qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq