ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 84 m²

Elan nömrəsi: 744646
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
84 m²
Qiymət
225 000 Azn
2678 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Nardaran qəsəbəsi
Nardaran qəsəbəsi , Sea Breeze
Ümumi məlumat
SEA BREEZE RESORT !
LİGHTHOUSE 2 LAYİHƏSİ !

- Nardaran qəsəbəsi, Sea Breeze Resort
- 2 otaq
- 2/8 mərtəbə
- 84 kv/m
- terrace-lı mənzil
- ƏDV imkanı
- investisiya üçün ideal fürsət

Əlavə məlumat və digər ideal təkliflər üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

• Masazır qəsəbəsi Yeni Bakı yaşayış kompleksi • 7 mərtəbəli bina 1-ci mərtəbə • 45kv Əlavə 30 kv teras təmirsiz obyekt • Sənəd KUPÇA • Kod: 3707 • Binada bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur • Yaxınlıqda orta

58 500 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA! Ötürmə Aktiv! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 61 kv/m olan 2

68 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan, Elmlər metrosuna, Hüseyn Cavid və Mərkəzi parka piyada 2-3 dəqiqəlik məsafədə, Xalq bankın yanı, möhtəşəm dəniz mənzərəli, ipotekaya yararlı, təmirsiz sahəsi içdən-içə hesablanmış 210 kv

630 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

65.000 MANAT İLKİN! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində 2 OTAQ studio mənzil çıxarılır. 15 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.Ümumi