ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 791500
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
235 000 Azn
3615 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Narimanov rayonu, Ibrahim-pasa Dadasov kuc., 52
Ümumi məlumat
Satılır — 2 otaqlı mənzil | Atatürk parkı yaxınlığı | Kupçalı

Atatürk parkı yaxınlığında və Gənclik metrosundan 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən, Leninqrad layihəli 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşir.

Mənzil əla təmirlidir, təmirdən sonra demək olarki yaşayış olmayıb. Mənzildə təmir zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub, 1-ci növ parket döşənib. Eyvan önə verilib, bağlanaraq otağa qatılıb və mənzilə əlavə rahatlıq qazandırıb. Binada lift yenilənib, bloklar isə yeni təmir olunub.

Mənzildə İmmergas kombi sistemi quraşdırılıb.
Mətbəx və digər quraşdırılmış mebellər mənzildə qalacaq.

Dayanacaqlara, böyük marketlərə, məktəb və bağçalara yaxın yerləşir
Ətrafda yeni yaradılmış uşaq meydançaları mövcuddur
İpotekaya yararlıdır

Ev sahibi özüməm. Maraqlananlar qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilərlər.
Ramil Guliyev
Bakı şəhəri
0505507XXXnömrəni göstər

Tarix: 24.05.2026

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., R.Qambarov kucesinde abad heyetinde 5/4 mertebesinde, orta blok, sahesi 78 kv.m., (amma faktiki-85 kv.m.) Leningrad layiheli super temirli 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur

230 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

TECILI.! Xalqlar Dostluqu m/st yaxinliqinda Bizim marketin yaninda yerlesen LENINQRAD layiheli KOHNE TIKILI 9 mertebeli binanin 7-ci mertebesinde tam olaraq ESYALI QANUNI 3 otaqli menzil satilir menzil ORTA blokdur