ev temiri

Nizami rayonunda 1 otaqlı Ofis Satılır, 47 m²

Elan nömrəsi: 733280
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
47 m²
Qiymət
180 000 Azn
3829 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Nefciler pr Xudaferin restoraninin yanı
Ümumi məlumat
Nefciler pr Xudaferin res yaxinligi 180 min endirim olacaq yolun qiraginda yerlesir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.01.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 8 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 8 otaq

Azadlıqla - Cəfər Xəndanın kəşisməsində Çıxarış qeyri-yaşayış sənədli Hazır icarədə Obyekt satılır. ( 12 Sotda 450 Kv.m ) Hündürlüyü 4 Metrdir. Suyu, işığı, sanitar qovşağı və Geniş həyəti mövcuddur. Sahibindən satılır,

900 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

20 Yanvar metrosuna qalxan yolda, 3 cü mikrorayon dairəsi ilə üz-bəüz 10 mərtəbəli binanin altinda yol kənarinda, insanlarin gediş gəliş olan hissəsində, yarim zirzəmi satilir, obyekt hal hazirda Fitnes idman zali kimi

350 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 7 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 7 otaq

Y.Günəşli qəsəbəsində yola yaxın ərazidə binanın 1 ci mərtəbəsində 339 kv.m lik abyekt satılır. Abyekt uzun müddət market idman zalı sex və başqa biznes fəaliyyəti kimi fəaliyyət göstərib. Hündür tavanı olan abyektin 2

530 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

OBYEKT! Tendir!Q.Qeyri-yasayis kupca var.Q.Qarayev metrosuna 5 deqiqe piyada. 1/1, ayri tikili.sahesi umumi 54 kv m.kupcada 40 kv.m, jalyuz, vitraj giris ve pencereler, normal temirli, icerisinde kure tendiri var, su