ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 120 m²

Elan nömrəsi: 699898
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
120 m²
Qiymət
230 000 Azn
1916 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Neftçilər metrosu
Ümumi məlumat
MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT !

QANUNİ 3 OTAQLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI +KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- Neftçilər metrosu, Məlhəm Hospitalın yaxınlığı
- 3 otaq(qanuni)
- 11/18 mərtəbə
- tam təmirli
- əşyalı
- sənəd - çıxarış
- fasiləsiz qaz, su, işıq
- 24 saat kameralı mühafizə xidməti
- 2 lift, geniş həyət
- zəngin və əlverişli infrastruktur
- yaxınlıqda məktəb, park, supermarketlər və s.

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 2300 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 03.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada 2 otağa düzəlmə Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 14 cü mərtəbəsi. Sahə=40 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Mərtəbə Yeraltı Parking həmçinin 2 Sürətli lift var.

161 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

56 000 Azn
Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 1 otaq

Binəqədi rayonu Azadlıq metrosunun yaxınlığında Varovskidə Luxor Palacda Vip binada (tək bloklu)1 ot 70 kvm 16/17 də pod mayak mənzil satılır, lift 17 yə kimi qalxır.Binada 80%yaşayış var.Yeraltı qarajı, həyətə giriş