ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 112 m²

Elan nömrəsi: 744900
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
112 m²
Qiymət
290 000 Azn
2589 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Neftciler metrosu Elsen Süleymanov küçəsi
Ümumi məlumat
Nizami rayonu Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə Elşən Süleymanov küçəsi 24-cü polis şöbəsinin yanındakı 12 mərtəbəli yeni tikili binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 112 kv.m, olan Qanuni 3 otaqlı, Tam ƏŞYALI mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Binanın ətrafında 220 saylı məktəb, Neftcilər metro, 2 məktəb, Grandmart market, Həyətində Geniş parkı, Yeraltı qarajı və.s mövcuddur. Sənəd Çıxarış ( kupça). 290.000 Azn2
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazır qəsəbəsi Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində 13 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində sahəsi 106 kv.m.olan təmirli 3 otaqlı bina evi təcili satılır. Qaz, işıq, su lift var.Yaxınlığında Qurtuluş 93

135 000 Azn
Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

165 000 AZN 3 000 AZN/m² 2 otaqlı Yeni tikili 55 m² Sahə 12 / 13 mərtəbə Çıxarış İpoteka Təmir Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Memar Əcəmi m. Binəqədi rayonu, Eldar Babayev küçəsi YENİ TİKİLİ – TAM

160 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

TAM ƏŞYALI. İPOTEKAYA YARARLI. İDEAL TƏKLİF.! Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Həzi Aslanov metrosunun tam yaxınlığı, Xətai Park yaşayış kompleksi, yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 76 kvm

220 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosu Cəfər Xəndan küçəsində "West Town"-da yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 70 kv olan,

100 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

GÖL PANORAMALI MƏNZİL AXTARANLAR ÜÇÜN İDEAL TƏKLİF. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 14

229 500 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayon, SEHERE IDEAL PANORAMA, "Main" Yaşayış kompleksində 2 otaqlı, 105 kv, 22-nin 15-i, əla təmirli mənzil. Təmir zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Mənzildə çox az yaşayış

250 000 Azn
Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

AĞ ŞƏHƏR-WHITE CITY! İTALYAN PROYEKTLİ BİNA! 8 mərtəbəli bininanın 3-cü mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 143 kv.m-dir. Mənzil təmirsizdir, pod mayak Əla planirovka, mərmər blok,

608 000 Azn
Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Binəqədi rayonu, Azadlıq metrosuna 7-8 dəqiqə piyada m 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR! Kiyev proyekti, orta blok-dur. Ümumi sahəsi

110 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 4 otaq

Yasamal ray, Moskva pr, Main MTK KUPCALI, IPOTEKAYA YARARLI • Növ: Yeni tikili • Mərtəbə: 9 • Otaq: 4(Qanuni) • Sahə: 147m² • Təmir: MODERN Əla Təmirli • Sənəd: Kupça • Qeyd : Keyfiyyətli və zövqlü təmiri,

295 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! 40.000 MANAT İLKİN ÖDƏNİŞ! Rəsmi gəlir və ya VÖEN! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış Kompleksində 2 otaq studio mənzil satılır. Ümumi sahəsi 54 kv/m-dir. 16 mərtəbəli binanın 8-ci