ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 98 m²

Elan nömrəsi: 790604
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
98 m²
Qiymət
252 000 Azn
2571 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu
Neftçilər Orbita mtk
Ümumi məlumat
Şəhərin səsindən bir addım kənarda, rahatlığın tam içində — fərqli bir mənzil
Bəzi evlər olur sadəcə "təmirli mənzil" təsiri bağışlayır. Bəzi evlər isə qapısından daxil olan kimi öz havasını hiss etdirir. Rüstəm Rüstəmov küçəsində yerləşən bu mənzil məhz o evlərdəndir.
Orbita MTK yaşayış kompleksində yerləşən mənzil 2 otaqdan 3 otağa çox düzgün və zövqlü şəkildə düzəldilib. Planlama o qədər rahat alınıb ki, evə baxanda sonradan düzəlmə olduğu hiss olunmur. Hər kvadratından düşünülərək istifadə edilib.
105 kv.m sahəyə malik mənzildə genişlik hissi ilk dəqiqədən özünü göstərir. Gün işığı otaqlara çox gözəl düşür, hündür mərtəbə isə həm şəhər görüntüsü, həm də sakitlik verir. Axşam işıqları altında mənzilin atmosferi tamam başqa olur.
Təmir zamanı standart yanaşmadan uzaq durulub. İşıqlandırmalar, tavan işləmələri, rəng seçimləri və interyer detalları evə xüsusi görüntü qatır. Nə çox ağır, nə də boş görünür — tam balanslı və zövqlü alınmış mənzildir.
Qonaq otağı geniş və rahatdır, mətbəx hissəsi istifadəyə çox uyğundur. Yataq otaqları isə həm işıqlı, həm də komfortlu planlanıb. Mənzil ümumi olaraq çox səliqəli saxlanılıb və əlavə xərc tələb etmir.
Kompleksin yerləşməsi də əsas üstünlüklərdəndir:
* Metroya yaxın məsafə
* Məktəb, bağça və marketlər ətrafda
* Mühafizə olunan həyət
* Parking imkanı
* Müasir lift sistemi
Bu ev daha çox "hazır gir yaşa" axtaran alıcılar üçündür. Həm ailə yaşayışı, həm də gələcək yatırım üçün çox uğurlu variantdır.