ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 744821
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
85 m²
Qiymət
212 000 Azn
2494 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Nərimanov rayonu, Atatürk prospekti
Ümumi məlumat
Nərimanov rayonu, Atatürk prospekti, Ayna Sultanova heykəlinin yaxınlığında Şərur MTK-ya məxsus 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 14-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 85 kv/m olan 3 otaqlı ( 2 otaq studio ) SUPER təmirli mənzil satılır. Binada qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil çox ideal şəkildə təmir olunub və şəxsi yaşayış üçün təmir olunduğundan çox keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Yerləşmə yerinə görə çox ideal yerdə yerləşir və ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Mənzil əşyasız satılır. Mənzilin sənədi ÇIXARIŞDIR ( KUPÇA ) və İPOTEKAYA yararlıdır.
Mənzilin Qiyməti : 212 000 AZN

Şirkətin xidmət haqqı mənzilin nağd satış dəyərinin 1%-i təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • Yeni tikili 9 mərtəbəli bina 5-ci mərtəbə • Ümumi sahəsi 63.2 kv/metr olan 2 otaqlı təmirli mənzil • Kod: N3711 • Sənəd KUPÇA. • Ünvan: Masazır qəsəbəsi,

95 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! İnşaatçılar metrosu, Kontakt Home-un yanı, 2 otağa düzəldilmiş, əla təmirli, çıxarışlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır.

215 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! Şəhərin mərkəzi yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığında, Zahid Xəlilovda elit ərazidə, prestijli kompleks Renessans Palasda super təmirli, şəxsi yaşayış üçün,