ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 160 m²

Elan nömrəsi: 730636
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
160 m²
Qiymət
550 000 Azn
3437 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu
Nesimi R-n.,k.rehimov kuc
Ümumi məlumat
Nesimi r-n., Azerbaycan Turizm Universitetin yaxinliginda, K.Rehimov kucesinde, 18/11 mertebesinde, sahesi 160 lv.m., yuksek keyfiyetli temirli, ewyali, 3 otagli menzil satilir. Sened-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Насиминском р-не недалеко от Аз.Университета Туризма по ул. К.Рагимова, в 18/11 этаже, площадью 160 кв.м., с высококачественным ремонтом, со всей обстановкой продается 3 комнатная квартира. Документы-Купчая. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adela (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 22.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 4 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., stansiyaya yaxin 8/5 mertebesinde, (ustunde mansard var)sahesi 155 kv.m. podmayak 4 otagli menzil satilir. Senedi-Mugavile. Butun infrastruktur etrafinda. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir

273 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

XAHİS OLUNUR YAZILANI DİQQƏTLƏ OXUYUN.Həsən bəy Zərdabi .Zərdabi residens.bina 4 .mərtebe 4.bina 24 mərtəbəli.kvadrat 74.qanuni 2 otaq.ful təmir .əşyalı satışdadır.evdə bir kondisioner 1 televizor soyuducu hamısı

250 000 Azn
Binəqədi rayonu , 2 otaq

Binəqədi rayonu , 2 otaq

TAM ƏŞYALI. DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI. TƏCİLİ SATILIR.! Binəqədi rayonu, Ayna Sultanova heykəlinin yaxınlığı, Cəfər Xəndam küçəsi, Yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 60 kv.m olan, 2 otaqlı ( 1