ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 105 m²

Elan nömrəsi: 749523
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
105 m²
Qiymət
385 000 Azn
3666 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
Nəsimi r. Kaveroçkin küçəsi
Ümumi məlumat
PREMİUM BİNADA – 28 May metrosuna 1 dəqiqəlik məsafədə, 3 otaqlı geniş mənzil satılır Şəhərin mərkəzində, 28 May metrosunun yanı, Dədə Qorqud parkı (gölü) yaxınlığında, Ceyhun Hacıbəyli küçəsində, Hərbi Prokurorluqla üzbəüz yerləşən "SERVİS" MTK-ya məxsus premium binada 3 otaqlı GENİŞ və TƏMİRLİ mənzil satışa çıxarılıb. Ümumi sahə: 105 kv.m (təmiz sahə) Otaq sayı: 3 otaq Sənəd: Müqavilə (kupça çox yaxın zamanda veriləcək) Təmir: Yaşayış üçün şəxsi zövqlə aparılmış – satış məqsədilə deyil! Hamam, tualet və çamaşır otağı tam ayrıdır Mətbəx mebeli və şkaf toplanıb, quraşdırılıb Binanın üstünlükləri: - 7/24 mühafizə xidməti - 2 səssiz və sürətli lift - Yeraltı parkinq - Geniş, səliqəli həyət - Premium yaşayış üçün nəzərdə tutulmuş kompleks Ətraf infrastruktura: - 28 Mall, supermarketlər, məktəb və uşaq baxçaları, bazar və digər iaşə obyektləri - Mərkəzdə yerləşdiyi üçün kirayə potensialı olduqca yüksəkdir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsi. "Neftçilər" parkının yanında. 24 və 20 nömrəli avtobusların son dayanacağında, (yaxınlıqdan 81, 103, 208, 209 nömrəli avtobuslar işləyir) 10 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsi.

135 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsinin mərkəzində, TANINMIŞ TİKİNTİ KOMPANİYASININ İNŞA ETDİYİ QAZLI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqdan 3 otağa 1-ci işıqla düzəlmiş tam